Vērtīgas dabiskas sastāvdaļas

meitenes mežā

Izgatavoti no augstas kvalitātes augu eļļām, dabiskiem ekstraktiem un ēteriskajām eļļām, mūsu dabiskie kosmētiskie līdzekļi ir labi gan jūsu ādai, gan videi.

Mūsu uzskati par dabisku ādas kopšanu

izmantojot sejas eļļu

Mums ir holistiska pieeja attiecībā uz ķermeņa kopšanu. Mūsu izpratnē rūpēšanās par savu ķermeni nāk par labu ne tikai skaistumam, bet arī veselībai. Lai to panāktu, mēs izstrādājam līdzekļus, kas paredzēti veselīgu līdzsvaru atbalstīšanai starp ķermeni, prātu un garu. Pārņemot no dabas tās gudrību un vērtīgās īpašības, mūsu filozofija ir vērsta uz dabisko aktīvo sastāvdaļu iedarbības apvienošanu, lai stiprinātu pašas ādas pašdziedināšanās spējas. Mūsu galvenie izmantotie augi piešķir īpašas iezīmes katrai Weleda unikālajai ādas kopšanas līdzekļu kolekcijai. Galvenie augi ir kā simbols cilvēka vajadzībām dažādos dzīves posmos un dara iedarbīgākus mūsu ražotos līdzekļus. Piemēram, granātābolam piemīt gan atjaunojošas, gan antioksidanta īpašības. Pēc mūsu pārliecības, dabas un cilvēku dzīves procesi ir savstarpēji saistīti. Šīs saiknes izprašana ļauj mums likt lietā augiem raksturīgo labumu.

Mūsu izmantotās aktīvās sastāvdaļas nāk no dabas

opuncijas kaktuss

Mūsu ražotā dabiskā kosmētiska satur vērtīgas sastāvdaļas, piemēram, dabiskās augu eļļas. Tās iedarbojas kopā ar dabiskām ēteriskām eļļām, augu ekstraktiem un augstas kvalitātes papildu sastāvdaļām, vairojot mūsu līdzekļu holistisko sastāvu kopējo efektivitāti. Vai jūsu ādai vajag palīdzēt ar atjaunojošām vielām un antioksidantiem, vai arī tai galvenokārt nepieciešams mitrums? Mēs apvienojam dažādas eļļas un ekstraktus, lai piedāvātu risinājumu specifiskām ādas vajadzībām. Mūsu augstās kvalitātēs ādas kopšanas līdzekļos izmantotās eļļas tiek iegūtas no aprikožu kauliņiem, argānijas koka augļiem, granātābola sēklām, kviešu graudiem, smiltsērkšķa vai naktssveces sēkliņām. Mēs iegūstam iedarbīgus ekstraktus no daudziem dažādiem augiem, piemēram, no baltās altejas vai mitrumu aizturošās opuncijas. Weleda Skin Food līdzekļi ir pieejami jau kopš 1926. gada, lai ar iedarbīgu sastāvu, kurā ir bioloģiski audzēti atraitnītes, kumelītes un kliņģerītes ziedu ekstrakti, rūpētos par cilvēku ādu.

Kā tiek pagatavota kliņģerītes tinktūra?

smiltsērkšķi

Mēs ražojam daudzas un dažādas tinktūras, lai tās izmantotu dažādu līdzekļu sastāviem. Piemēram, kliņģerītes tinktūra ir šī auga vielu ekstrakts, kas iegūts vai nu no visa auga vai noteiktām tā daļām atkarībā no līdzekļa, kurā ekstrakts tiks izmantots. Mūsu ekstrakcijas metodes, cik vien tas iespējams, saglabā augam raksturīgās īpašības un iezīmes. Ekstrakcijai izmantojam tādus ekstrahentus kā spirts, ūdens, fizioloģiskais šķīdums un eļļa. Lai iegūtu tinktūru, svaigi sasmalcināti kliņģerītes augi tiek sajaukti ar ekstrahentu. Katrs posms šajā procesā tiek pedantiski izpildīts kontrolētā vidē. Tas nodrošina to, ka no kliņģerītes izdalās tajā esošās vielas un tās īpašības, veidojot visaugstākās iespējamajās kvalitātes tinktūru.

Kādēļ augu eļļas ir labvēlīgas jūsu ādai

meitene ēnā

Augi uzņem gaismu un saules siltumu un pārvērš to par vielu, piemēram, cukuriem. Pēc pārvērtībām vairākos posmos tie kļūst par vielām, kas veido lipīdus un glabājas sēklās. No augu sēklām un kauliņiem ekstrahētā eļļa ir bagāta ar piesātinātajām un nepiesātinātajām taukskābēm, kā arī barojošiem vitamīniem. Tīras augu eļļas pēc sastāva ir līdzīgas cilvēka ādas barjeras lipīdiem, tāpēc tās var uzsūkties ādā un organisms tās pārstrādā. Tās viegli iesūcas ādas augšējos slāņos un atbalsta tās dabiskās funkcijas, papildinot ādas lipīdu krājumu un cīnoties ar mitruma zudumu. Atšķirībā no augu eļļām minerāleļļas nosprosto ādu (tātad paliek uz ādas virsmas) un organisms tās nespēj pārstrādāt.

meitene skatās saulē

Esam par atklātību un visu sastāvdaļu izpaušanu

Ir pieejams visu mūsu dabisko kosmētisko līdzekļu sastāvdaļu saraksts atbilstoši INCI (Kosmētikas līdzekļu sastāvdaļu vienotās starptautiskās nomenklatūras) terminoloģijai, kas no pirmā skata var šķist mulsinoša. Tam par iemeslu ir Eiropas Savienības, ASV un Japānas nosacījumi par to, ka kosmētisko līdzekļu sastāvdaļām jābūt norādītām saskaņā ar starptautiski standartizētiem nosaukumiem. Mēs vēlamies būt atklāti un neko neslēpt, tādēļ savā tīmekļvietnē – un, ja vieta to atļauj, arī uz līdzekļu iepakojuma – norādām sastāvdaļu sarakstu konkrētās valsts valodā līdzās starptautiski pieņemtajiem INCI nosaukumiem. Tas ļauj jums viegli identificēt mūsu ražotajos kosmētiskajos līdzekļos izmantotās sastāvdaļas.

Ko nesatur mūsu līdzekļi

No daļas kosmētisko līdzekļu upēs un okeānos nokļūst sīkas mikroplastikāta lodītes un šķidrā plastmasa, piemēram, silikoni, kas piesārņo dabu. Šādas vielas mēs neizmantojam. Tā, piemēram, mūsu dušas skrubī ar bērza ekstraktu izmantotas videi nekaitīgās vaska lodītes no karnaubvaska un bišu vaska. Esam pārliecināti, ka kvalitāte un ilgtspējība iet roku rokā.

Pēc mūsu pārliecības, līdzeklis ir kaut kas vairāk nekā tikai tā sastāvdaļu kopums.

roka ēnā
meitene cepurē
skaists mežs

Lietojot Weleda dabisko kosmētisko, jūs varat paļauties, ka tā atspoguļo mūsu vērtības

  • 100 % sertificēti dabiski kosmētiskie līdzekļi
  • Vairāk nekā 80 % sertificējamu bioloģiski audzētas izejvielu
  • Nesatur mikroplastikātu, ne arī ģenētiski modificētas un no naftas produktiem iegūtas sastāvdaļas
  • Izejvielas iegūtas ar cieņu pret cilvēkiem, augiem un dzīvniekiem
  • Izmantota atjaunojamā enerģija
  • Uzņēmuma parfimēru radītas pilnībā dabiskas smaržvielas

Mūsu dabiskie kosmētiskie līdzekļi ir sertificēti

natrue sertifikāts

Cik dabiski ir mūsu līdzekļi, varat redzēt uz to iepakojuma – uz Weleda līdzekļiem ir NATRUE marķējums. Tas garantē, ka tiek ievēroti stingri standarti attiecībā uz līdzekļu sastāvdaļām. NATRUE ir starptautiska bezpeļņas organizācija, kuras intereses saistās ar dabiskiem un bioloģiskiem kosmētiskajiem līdzekļiem. Lai iegūtu NATRUE sertifikātu, līdzekļu sastāvā drīkst būt tikai trīs veidu izejvielas – dabiskas izejvielas, gandrīz dabiskas izejvielas (modificēti dabiski materiāli) un ar dabīgajām identas izejvielas. Pastāv divi dažādi sertifikācijas standartu veidi, pēc kuriem tiek atšķirti dabiskie un bioloģiskie kosmētiskie līdzekļi. Nevienā NATRUE sertificētā līdzeklī bez izņēmuma nav izmantotas sintētiskās smaržvielas, silikoni, mikroplastikāts, nanoplastikāts un no naftas produktiem iegūtas izejvielas, piemēram, parafīni.

Izejvielas mēs iegūstam ilgtspējīgi un atbildīgi

Mēs lielu nozīmi piešķiram izejvielu iepirkumam. Mēs apzināmies, ka tam, kā ievācam, audzējam un apstrādājam dabiskos resursus, ir ievērojama ietekme uz mūsu planētu, tādēļ esam apņēmušies ievērot bezpeļņas organizācijas Ētiskas Bioloģiskās tirdzniecības apvienības (UEBT) standartus. Tas nozīmē uzlabot veidu, kā mēs iegūstam mūsu izmantotās dabiskās sastāvdaļas, un cienīt cilvēkus un bioloģisko daudzveidību.