woman and cactus

INTENSĪVA MITRINĀŠANA
AR DABAS SPĒKU

prickly pear products

ATKLĀJIET OPUNCIJAS SPĒKU

Opuncija ir “Weleda” jaunākais atradums starp dabas veltēm. Šis apbrīnojamais augs ir pielāgojies dzīvei lielā sausumā un spēj zelt, aizturot mitrumu. Opuncijas ūdeni piesaistošās īpašības izmantotas “Weleda” jaunajā pastāvīgai ādas mitrināšanai paredzētajā kosmētisko līdzekļu sērijā.

Opuncijas sērija

Mūsu visvairāk pirktās preces

Ilgstoši mitrina un ātri uzsūcas
30 ml
Ilgstoša un gaisīga mitrināšana
30 ml
Novērš nogurušu acu pazīmes
10 ml
Atvēsinošs mitruma lādiņš
100 ml

DABAS DOTS RISINĀJUMS INTENSĪVAI MITRINĀŠANAI

Opuncija – kaktuss, kas satur daudz polisaharīdu, – ir pazīstama ar savu spēju piesaistīt ūdeni. Uzņēmumā “Weleda” ir uzkrāta jau gandrīz 100 gadu ilga pieredze aktīvo sastāvdaļu iegūšanā no augiem. Jaunajā kosmētisko līdzekļu sērijā pastāvīgai ādas mitrināšanai mēs esam izmantojuši opunciju, prasmīgi pārvēršot tās ūdens saistīšanas īpašības, jo ir zinātniski apstiprināts, ka šim kaktusam ir ievērojama mitrinoša iedarbība uz ādu. To nodrošina jauna veida pilnībā dabisks ekstrakts, kura ražošana Eiropā ir pieteikta patentam.

WELEDA MITRINOŠAISS KAKTUSA EXTRAKTS*

  • Pilnībā dabisks bioloģiski audzētas opuncijas ekstrakts
  • Zinātniski apstiprināta spēja dziļi mitrināt ādu
  • Bagātīgs ūdeni piesaistošo polisaharīdu saturs

*Ražošana pieteikta patentam Eiropā.

drop of liquid

OPUNCIJAS IEGŪŠANA ĒTISKĀ IZEJVIELU SAGĀDĒ

landscape with cacti
“Weleda” personāls iegulda daudz laika, lai atrastu augstas kvalitātes bioloģiski audzētas sastāvdaļas, un mūsu izmantotā opuncija nav izņēmums. Šo izejvielu mēs iegūstam Meksikā. Auga ūdens piesaistīšanas spējas veidošanās ir atkarīga gan no augsnes īpatnībām, gan no ražas novākšanas laika. Mēs lepojamies ar to, ka mūsu sagādes ķēde ir skaidri pārskatāma un atbilst ētiskas sagādes principiem, tā veicinot cilvēku labklājību un bioloģisko daudzveidību. “Weleda” ir viens no nedaudziem uzņēmumiem, kas sadarbojas ar Ētiskas Bioloģiskās tirdzniecības apvienību (UETB) – bezpeļņas organizāciju, kura atbalsta un apstiprina uzņēmumu apņemšanos nodrošināt izejvielu cieņpilnu sagādi.