daba

Prosa

Šis brīnums bagātīgi baro un uztur veselīgus matus un galvas ādu

Šis brīnums bagātīgi baro un uztur veselīgus matus un galvas ādu

Pēc tam, kad prosa nepelnīti uz ilgāku laiku bija aizmirsta, tā atkal atgriežas mūsu laukos. Tas nav pārsteigums, jo tā ir neliels barības vielu bagātības pārsteigums. Minerālvielas un mikroelementi, piemēram, silīcijs, dzelzs un magnijs ir svarīgi elementi mūsu organismam.

Veido spēku no dabas

Antropozofiskais princips ir veltīts veselības saglabāšanai. Un saskaņā ar šo principu arī prosa darbojas mūsu matu veselības veicināšanai. Ja mēs jau esam apveltīti ar veselīgu, normālu matu struktūru, tad prosas aizsargājošās īpašības saglabā šo skaisto stāvokli. Veselīgi mati spīd paši no sevis, jo gludas kutikulas ļoti labi atspoguļo gaismu. Prosas sēnalu ekstrakts atbalsta arī matu noturību un maigi kopj matus un galvas ādu. 

Par veselīgu sākumu

Veselīgi mati - neatkarīgi no vecuma, dzimuma, ādas krāsas vai biezuma - raksturo spēcīgas formas, dabīgs spīdums un viegli ķemmējami. Ja mums jau ir veselīgi, normāli matu, tad prosa uzlabo aizsardzības un strukturēšanas īpašības. Veselīgi mati spīd un atspoguļo gaismu viegli. Prosas sēnalu ekstrakts atbalsta arī noturību un maigi uztur veselīgus matus un galvas ādu. Tieši tāpēc mēs izmantojam šo ekstraktu mūsu šampūnos.

Dabisks mirdzums visu ģimenes locekļu normāla tipa matiem.
190 ml