daba

Mandele

Aizsargā ādu un atjauno tās dabisko skaistumu

Mandelēs ir ļoti daudz minerālvielu un vitamīnu. Šajos augļos ir nepiesātinātās taukskābes un augstvērtīgas olbaltumvielas, turklāt tie ir garšīgi. Tādēļ nav brīnums, ka mandeles ir plaši izmantotas ādas kopšanas līdzekļos.

Svētki acīm

Baltu un rozā ziedu jūra ik gadu mandeļu ziedēšanas laikā priecē cilvēku acis. Cilvēki jau vairāk nekā 4000 gadus audzē šo graciozo koku ar vērtīgajiem kauleņaugļiem. Īpaši labi mandeles aug Vidusjūras valstīs, Kalifornijā, kā arī Āzijas austrumos un centrālajā daļā. Mandeles īpašības uzskatāmi redzamas harmoniskajā saiknē starp tās veselīgo čaulu un tās aizsargāto kodolu, kurā ir daudz eļļas un barības vielu.

Bagāts ar veselīgām sastāvdaļām

Mandelēs ir ļoti daudz minerālvielu un vitamīnu. Šajos augļos ir nepiesātinātās taukskābes un augstvērtīgas olbaltumvielas, turklāt tie ir garšīgi. Tādēļ nav brīnums, ka mandeles ir plaši izmantotas ādas kopšanas līdzekļos. Mūsdienās cilvēka lielākais maņu orgāns, āda, ir pakļauts dažādu nelabvēlīgu faktoru ietekmei, tostarp vides ietekmei, stresam un nesabalansētam uzturam. Šī iemesla dēļ āda var kļūt jutīga un sausa, un tā var iekaist. Mandeļu eļļa ir viena no efektīvākajām ādas kopšanas eļļām, kas palīdz remdēt ādas iekaisumu, pārklājot ādu ar aizsargslāni. Mandeļu eļļa struktūras ziņā līdzinās ādas ārējam lipīdu slānim, tādēļ āda ļoti efektīvi absorbē eļļas sastāvdaļas. Lielais nepiesātināto taukskābju daudzums ne vien palīdz sirds un smadzeņu veselībai, bet arī izlīdzina hidrolipīdo ādas slāni un palīdz ādai nezaudēt mitrumu. Mandelēs esošais E vitamīns ir labi zināms antioksidants, kas palīdz cīņā pret brīvajiem radikāļiem, kavējot ādas novecošanos. Iekaisusi āda tiek efektīvi pasargāta un var atgūt savu dabisko skaistumu.

Mandeļu dušas ziepes jutīgai ādai maigi attīra un kopj ādu.
200 ml
Atslābina, nomierina un baro
50 ml