daba

Citrons

Citrona atspirdzinošās un uzmundrinošās īpašības sniedz enerģiju un uzlabo omu

Visi zina, ka skābajā auglī ir ļoti daudz C vitamīna.

C vitamīna avots

Visi zina, ka skābajā auglī ir ļoti daudz C vitamīna. Pateicoties aizsargājošajai iedarbībai, citrona sula ir pārbaudīts tautas ārstniecības līdzeklis pret saaukstēšanos. Karsts citrona dzēriens ar medu atjauno enerģiju un sniedz jaunu spēku. Jo gatavāks ir citrons, jo stiprāka ir tajā esošā skābe, tādēļ citrona audus savelkošā, attīrošā un atspirdzinošā iedarbība ir vēl efektīvāka, sniedzot jaunu enerģiju gan no ārpuses, gan iekšpuses.

Atmodina Tavas sajūtas

Citrona aromātu nav iespējams sajaukt ne ar ko citu. Tas atmodina mūsu maņas, atspirdzina un nomierina — citrona svaigais aromāts ir tikpat uzmundrinošs kā tā košā krāsa. Citrona spēcīgās ēteriskās eļļas piešķir aromātu visam augam. Vērtīgās ēteriskās eļļas ne vien piešķir brīnišķīgu aromātu mazajiem baltajiem ziediem, bet arī ir atrodamas augļa mizā, mīkstumā un pat auga ovālajās lapās. Citronkoks vai lūzt no enerģijas pārpilnības — nelielais mūžzaļais koks ir vienīgais, kas vienlaicīgi zied un dod augļus gandrīz visu gadu. Viena gada laikā no viena koka var novākt pat 1000 kg citronu.

Gadsimtiem ilgi citrons ir saglabājis savu reputāciju kā ļoti ražīgs kultūraugs. Citronkoks, kura dzimtene ir Ziemeļindija, Viduslaikos jau bija apceļojis visu pasauli. Mūsdienās to audzē no Ķīnas līdz pat Spānijai, un vislabāk citrons jūtas auglīgā augsnē, kur tas saņem bagātīgu daudzumu saules gaismas. Citronam ļoti nepatīk aukstums — tam nepieciešama vismaz 15-30° C temperatūra. Labos apstākļos citronkoki var augt pat veselu gadsimtu, kļūstot īpaši cēli.

Uzmundrina prātu un ķermeni

Šī iemesla dēļ mēs izmantojam citrona bagātīgo enerģiju savos produktos. Ir pierādīts, ka augļa ēteriskās eļļas un sula ir būtiska ārstniecības un kosmētikas līdzekļu sastāvdaļa. Savos Citronu ķermeņa kopšanas līdzekļos izmantojam tikai biodinamiski audzētus citronus no Samalita kooperatīva Sicīlijā, kas citronus audzē jau vairākus desmitus gadu. Šajos citronos ir īpaši daudz cukura, skābes un vitamīnu. Mūsu izmantoto citronu vērtīgās ēteriskās eļļas rūpējas ne vien par mūsu ādu, bet arī prātu — to spēcīgais aromāts sniedz enerģiju un uzlabo noskaņojumu atlikušajā dienas daļā.

Svaigs, uzmundrinošs mazgāšanās līdzeklis, kas palīdzēs pamosties dušā.
200 ml
Uzmundrinošs mitrums Jūsu maņām un garastāvokļa uzlabošanai
100 ml
Dabisks svaigums, kas neitralizē sviedru aromātu.
100 ml