daba

Auzas

Barojošs un atjaunojošs līdzeklis, kas padarīs jūsu matus gludus un mirdzošus

Auzas spēj kļūt par sildošu matu aizsarglīdzekli, mazinot matu lūšanu un šķelšanos un padarot tos dabiski gludus un mirdzošus.

Kopš senseniem laikiem auzas ir pazīstamas kā graudaugs, kas sniedz cilvēkiem spēku. Ražas laikā auzas, ziemeļu klimatam raksturīgais augs, tiek novākts kā pēdējais graudaugs, tādēļ tām ir ilgāks laiks uzkrāt saules gaismu, gaisu un siltumu.

Ūdens elements ir ļoti būtisks auzu dzīvības enerģijai. Pateicoties spēcīgajai sakņu sistēmai un ilgajam augšanas laikam, auzas uzsūc no augsnes ļoti daudz ūdens, augšanas laikā uzņemot vērtīgo silīcija dioksīdu šķidrā formā. Salīdzinot ar citiem graudaugiem, auzām piemīt unikāla īpašība efektīvi absorbēt siltumu un ūdeni, un apvienot šīs lietas.

Auzu specialitāte

Šis process ir dzīvo organismu visu vielmaiņas procesu pamatā, un auzas izcili ar to tiek galā. Auzas īpašas padara tas, ka ūdens augā plūst daudz straujāk nekā, piemēram, kviešos vai prosā. Briestošajās auzu vārpās tiek uzkrāts liels daudzums silīcijskābes, fosfora un dzelzs.

Auzas sausiem un bojātiem matiem

Šīs auzu ekstraktā esošās dabiskās vielas var izmantot, lai atjaunotu matu un galvas ādu normālo struktūru. Stiprinot un atjaunojot matu struktūru, auzas palīdz veikt matiem to galveno uzdevumu — aizsargāt, sildīt un apņemt cilvēka ķermeni. Ja mati ir sausi un bojāti, auzu aktīvās sastāvdaļas mazina matu lūšanu un šķelšanos, izlīdzinot matu kutikulu. Kad matu virsma ir gluda un nav bojāta, tā labāk atstaro gaismu. Tā rezultātā mati ir dabiski mirdzoši un gludi.

Stiprinošs dabisks kondicionieris sausiem, bojātiem matiem
150 ml
Maigi tīroša iedarbība gludiem, dabiskiem matiem
190 ml
Mitrinošs kondicionieris ar bioloģiski audzētu auzu ekstraktu sausiem, bojātiem matiem.
190 ml