daba

Ārstniecības alteja

Aizsargbarjera, kas veicina veselīgas ādas veidošanos

Veido aizsargbarjeru, lai veicinātu veselīgu ādu.

Nomierina sajūtas un ādu

Par ārstniecības altejas labajām īpašībām liecina tās botāniskais nosaukums. Grieķu valodas vārds Althaea apzīmē dziedināšanu. Senos laikos ārstniecības alteju izmantoja kā ārstniecības augu Ķīnā, Sīrijā, Ēģiptē un Grieķijā, un, iespējams, Centrāleiropā tas nonāca tikai Viduslaikos, līdz ar lauksaimniecības ieviešanu. Mūsdienās ārstniecības alteju audzē sāļā augsnē piekrastes reģionos.

Pirmajā acumirklī var šķist, ka tas ir visnotaļ trausls augs, taču patiesībā ārstniecības alteja var viegli pārlaist ūdens trūkumu un karstumu. Želejveidīgās vielas auga saknēs un ziedos pasargā to no nokalšanas, savukārt saknēs esošo gļotaino vielu lielais daudzums padara ārstniecības alteju par nomierinošu, remdinošu, mīkstinošu, aizsargājošu un mitrinošu līdzekli. Auga trauslajiem baltajiem ziediem, kuros manāms arī rozā tonis, un vieglajam aromātam ir ļoti nomierinoša un remdinoša iedarbība uz cilvēka maņām, atšķirībā no košiem ziediem ar spēcīgu aromātu.

Maiga kā mazuļa āda

Pateicoties tam, ārstniecības alteja ir ideāli piemērota mazuļu kopšanai. Maigajai, jutīgajai un nenobriedušajai mazuļu ādai dzīves pirmo gadu laikā ir jāattīstās un jāmācās. Tai ir vajadzīgs mīksts, sildošs aizsargslānis bez liekām smaržvielām, kas bojātu ādas balansu. Ārstniecības alteja palīdz mazuļu maigajai ādai nezaudēt mitrumu un veicina ādas aizsargfunkciju attīstību, pasargājot tos no kaitīgo ārējo apstākļu ietekmes.

Maiga aizsardzība jutīgai ādai

Ārstniecības altejas aizsargājošās īpašības īpaši labi izpaužas mūsu līdzekļos, kuros šis augs izmantots kopā ar remdinošo un dziedējošo atraitnīti. Savukārt līdzekļos esošā kokosriekstu eļļa un sezama eļļa intensīvi baro ādu. Šīs ādu nekairinošās sastāvdaļas ir ļoti piemērotas pat atopiska dermatīta un ārkārtīgi jutīgas mazuļu ādas gadījumā.

Nomierina mazuļu pārlieku jutīgu, sausu vai niezošu ādu un sniedz komfortu.
50 ml
Maigas rūpes par mazuļa sauso un jutīgo ādu
200 ml
Rūpes par mazuļa autiņu zonu ar maigām dabiskām sastāvdaļām, sākot ar pirmo dzīves dienu.
50 ml

Visas bildes sagatavotas (c) Angelika Salomon