mother with baby

DABISKA AIZSARDZĪBA
JAU NO PAŠAS DZIMŠANAS.

baby products

WELEDA BABY – LAIKA PĀRBAUDI IZTURĒJUSI UZTICAMA VĒRTĪBA

Jau vairāk nekā 60 gadu “Weleda” piedāvājumā esošie “Kliņģerīšu” kolekcijas ādas kopšanas līdzekļi bērna maigās un jutīgās ādas aizsardzībai ir ieguvuši vecāku un vecmāšu atzinību visā pasaulē. <br> * Testi Vācijā un Šveicē 2019. gadā un Apvienotajā Karalistē 2020. gadā

“KLIŅĢERĪŠU” KOLEKCIJA BĒRNA ĀDAS KOPŠANAI

Maigi mitrinošs un nomierinošs pieniņš jutīgai ādai
200 ml
Bagātīgs intensīvas iedarbības krēms bērnu ādas kopšanai
75 ml
Maigai un dabiskai bērna mazgāšanai gan vannā, gan dušā.
200 ml
Mazuļu neaizsargātās ādas maiga aizsardzība un mitrināšana
50 ml

TIEŠI BĒRNA VĀRĪGAJAI ĀDAI

“Weleda” līdzekļi paredzēti dabiskai bērna maigās un jutīgās ādas kopšanai. Kliņģerītes ekstrakts ādu noklāj ar aizsargslānīti un palīdz veidoties ādas dabiskajai struktūrai, lai tā spētu atjaunoties.
  • Sastāvos izmantotas rokām vāktas bioloģiski audzētas kliņģerītes ziedlapiņas
  • 100 % sertificēti dabiski ādas kopšanas līdzekļi
  • Dermatoloģiski pārbaudīta panesība pat uz jutīgas ādas
  • Vecmāšu¹ un bērnu ārstu² ieteikti

¹ Noskaidrots Vācijā un Šveicē 2019. gadā un Apvienotajā Karalistē 2020. gadā rīkotās aptaujās par “Weleda” līdzekļiem bērniem
² “Weleda” krēms autiņu zonai, kā arī šampūns un dušas ziepes bērniem

oil drop

KLIŅĢERĪTE – DABAS MĀTES VELTE ĀDAS AIZSARDZĪBAI

calendula flowers
Uzņēmumā “Weleda” mēs uzskatām, ka par jūsu bērna ādu vislabāk ir rūpēties ar dabas gādību. Tieši tādēļ esam rūpīgi izraudzījušies izejvielas “Weleda” “Kliņģerīšu” kolekcijas līdzekļiem un tajos neizmantojam sastāvdaļas, kurās ir mikroplastmasa, ģenētiski modificētas izejvielas, ne arī vielas uz minerāleļļas bāzes. Kopšanas līdzekļu pamatā ir tikai nedaudz sastāvdaļu, un tās ir augstas kvalitātes. Ar šādu pieeju esam izpelnījušies vecāku, vecmāšu un bērnu ārstu uzticību jau vairākās paaudzēs.

IEJŪTĪGA GĀDĪBA PAR BĒRNU

IESAKA VECMĀTES*

woman portrait
Sievietes parasti ļoti uzticas vecmātēm, un par to nav jābrīnās, jo viņas ir klāt vienā no dzīves svarīgākajiem brīžiem, kad dzimst bērniņš. Vecmāšu zināšanas, pieredze un intuīcija, tāpat kā ieteikumi, ir nenovērtējami. Viņas pievērš lielu uzmanību tam, lai tiktu izmantoti ar ādu saderīgi visaugstākās kvalitātes līdzekļi, tāpēc daudzas vecmātes kā pirmo izvēlas tieši “Weleda” kolekciju bērniem.* *Surveys in Germany and Switzerland in 2019 and in the UK in 2020.