Weleda dabiskie zobu un mutes kopšanas līdzekļi

Neapšaubāmi, pienācīgai mutes dobuma un zobu kopšanai ir vairāki uzdevumi – novērst kariesu un zobu aplikuma uzkrāšanos, pasargāt no zobakmens veidošanās, rūpīgi, bet saudzīgi iztīrīt zobus un uzturēt veselīgu mutes dobuma mikrofloras līdzsvaru. Ar to visu lieliski tiek galā Weleda mutes kopšanas līdzekļi.

Weleda zobu un mutes kopšanas līdzekļu pārākums slēpjas pilnībā tīru dabisku vielu izmantošanā: minerālvielas saudzīgi un rūpīgi attīra, bet dabiskās ēteriskās eļļas ilgstoši atsvaidzina. Neviens Weleda zobu un mutes kopšanas līdzeklis nesatur virsmaktīvās vielas, sintētiskas smaržvielas, krāsvielas vai konservantus, ne arī cukura aizstājējus. Tas ļauj saglabāt mutes dobuma mikrofloras dabisko līdzsvaru.

 

Nevienam Weleda zobu un mutes kopšanas līdzeklim nav pievienoti ūdenī šķīstošie fluorīdi (sastāvā dabiski var būt ūdenī nešķīstošie fluorīdi). Ja ir fluorīdu deficīta pazīmes, tie var būt jāuzņem terapeitiskā nolūkā, bet par to ir jākonsultējas ar ārstu.

Weleda zobu pastas novērš zobu aplikuma uzkrāšanos un pasargā no zobakmens un kariesa.

Weleda nodrošina

  • pilnībā sertificētu dabisku kosmētiku
  • vairāk nekā 80 % bioloģiski audzētu izejvielu*
  • izejvielu sagādi ar pietāti pret cilvēkiem, augiem un dzīvniekiem

 

* Sertificētas izejvielas

Dabiska zobu veselības aizsardzība

Sāls zobu pasta ar šķīstošām attīrošām vielām uz nātrija karbonāta jeb sodas bāzes pasargā no kariesa, neitralizējot kaitīgās skābes un kavējot jaunu zobakmens slāņu veidošanos. Unikālie sāls kristāli arī stimulē siekalu izdalīšanos, tā veicinot zobu fizioloģisku attīrīšanos. Sāls zobu pastas iesāļā viegli kņudinošā garša ir uzlabota ar spirdzinošo piparmētru eļļu, kas nodrošina ilgstošu svaigumu.

Maigā augu želejpasta zobiem ar attīrošām vielām uz silīcija bāzes rūpīgi, bet saudzīgi notīra zobus, nebojājot to emalju. Jutīgu smaganu stimulēšanai paredzētie ārstniecības augu ekstrakti uztur mutes dobuma mikrofloras dabisko līdzsvaru.

Kliņģerīšu zobu pasta bez mentola ir paredzēta ikvienam, kas vēlas izvairīties no piparmētru eļļas, piemēram, homeopātisko zāļu lietošanas laikā. Aizstājot klasisko piparmētru eļļas garšu, svaigumu mutē nodrošina fenheļa maigā ēteriskā eļļa. Kalcija karbonāta jeb krīta attīrošās minerālvielas saudzīgi, bet rūpīgi notīra zobus. Regulāra kliņģerīšu zobu pastas lietošana efektīvi atbrīvo no zobu aplikuma, tā pasargājot no kariesa. Kliņģerīšu ekstrakts arī nomierina kairinātas smaganas.

Sole-Zahncreme

Sāls zobu pasta

Unikāla zobu pasta bez fluorīda, ar jūras sāli un maigi tīrošām minerālvielām
Pflanzen-Zahngel

Augu gēla zobu pasta

Dabisku augu ekstraktu unikāla kombinācija jutīgiem zobiem
Calendula-Zahncreme

Kliņģerīšu zobu pasta

Zobu pasta bez mentola, ar dabiskiem augu ekstraktiem un minerālvielām

Dabiska smaganu spēcināšana

Ratānijas zobu pasta ar attīrošo minerālvielu kalcija karbonātu saudzīgi, bet rūpīgi notīra zobus. Regulāra ratānijas zobu pastas lietošana pilnībā atbrīvo no zobu aplikuma, kā arī efektīvi aizsargā pret kariesu.

Peru Andos sastopamā ratānijas krūma saknes ir bagātas ar miecvielām, tāpēc ratānijas sakņu ekstraktam ir savelkoša iedarbība, kas nostiprina mutes dobuma audus un palīdz novērst smaganu kairinājumu. Piparmētras un krūzmētras dabiskās ēteriskās eļļas gādā par mutes svaiguma sajūtu un ilgstoši svaigu elpu.

Maigais salvijas balzams smaganām ir universāla želeja mutes dobuma ikdienas kopšanai. Tas nostiprina un pasargā smaganas. Mutes dobuma ārstēšanai mājas apstākļos tradicionāli lietotās salvijas un kumelītes ekstrakti uztur jutīgu smaganu veselību un veicina to atjaunošanos.

Ratanhia-Zahncreme

Ratānijas zobu pasta

Mūsu labākā dabiskā zobu pasta jutīgām smaganām

Zobu kopšana bērniem

Bērnu zobu želeja ar maigo saldeno garšu ir pielāgota mazo vajadzībām, lai viņiem zobu kopšana ikdienā būtu patīkama, tā atvieglojot arī vecāku rūpes. Želeja nesatur kaitīgas vielas, tāpēc, pat ja bērns to norij, tas neapdraud viņa organismu. Regulāri lietota bērnu zobu želeja lieliski atbrīvo no zobu aplikuma, tā efektīvi aizsargājot pret kariesu.

Speziell für die Pflege der Milchzähne und die Harmonisierung der kindlichen Mundflora entwickelt, enthält das Kinder-Zahngel keine Substanzen, die den Organismus belasten.