Mūsu mantojums

Pēc vairāk nekā 90 gadiem vīzija joprojām ir mūsdienīga

Līdz pat šim brīdim uzņēmums Weleda ir palicis uzticīgs uzņēmuma dibinātāju noteiktajiem garīgajiem principiem, un to ietekme ir jūtama visos uzņēmuma aspektos. Uzņēmumu Weleda 1921. gadā dibināja austriešu filozofs un dabas zinātnieks Rūdolfs Šteiners, holandiešu ārste Ita Vegmana un vācu ķīmiķis un farmaceits Oskars Šmīdels no Minhenes. Uzņēmuma un tā mūsdienu darbības pamatā joprojām ir minēto personu pārstāvētās zinātnes nozares, antropozofijas, ideoloģija un augstās vērtības.

Kā tas aizsākās

Viss aizsākās ar slimnīcas un farmācijas laboratoriju.

Kopš 1921. gada

Vīrs ar vīziju

Weleda garīgais un filozofiskais dibinātājs

Rūdolfs Šteiners

Viņa pielietoja teoriju praksē

Vērīga sieviete ar skaidru redzējumu par ārstniecības reformu.

Ita Vegmana

Weleda direktors 35 gadus

Pašpārliecināts vīrs, kurš aizsāka antropozofijas farmaceitisko līdzekļu un kosmētikas ražošanu.

Oskars Šmīdels

Uzņēmuma pamatā ir antroposofija: "cilvēka gudrība"

Antropozofija ir garīgais pasaules redzējums, kura saknes meklējamas Eiropā, taču šobrīd tā guvusi popularitāti visā pasaulē. Ar tā nosaukumu un formulējumu klajā nāca Weleda dibinātājs Rūdolfs Šteiners, kas izveidoja vārdu ar nozīmi „cilvēka gudrība”.

Atšķirībā no dažiem mūsdienu akadēmiskajiem principiem, Šteiners ar jauno terminu apzīmēja garīgās pasaules izpēti, koncentrējoties uz zinātnisko un garīgo pieredzi, un veltīja tam savu darbu. Šteinera radītās antropozofijas sākumpunkts ir precīza zinātniskā domāšana ar tikpat precīzām izpētes metodēm, kas sākotnēji pievērsās tikai materiālajai pasaulei, bet pēc tam caur zinātni pievērsās arī garīgajai pasaulei.

Vispasaules pētījumu metode

Antropozofiju radīja filozofs un dabaszinātnieks Rūdolfs Šteiners kopā ar saviem domubiedriem. Tā ir ietekmējusi arī citas nozares, piemēram, pedagoģiju, arhitektūru, mākslu un medicīnu, turklāt antropozofijas klātbūtni ik dienas var just uzņēmumā Weleda.

Antropozofija

Mūsdienīgs uzņēmums

Kā uzņēmums mēs atspoguļojam šīs vērtības savā darbībā - biodinamiskajā lauksaimniecībā, taisnīgā attieksmē pret darbiniekiem un partneriem, ilgtspējīgos ražošanas procesos un kosmētikas un farmaceitiskajos produktos. Mēs turpinām pilnveidoties daudzās valstīs, un to palīdz paveikt dedzīgi cilvēki, kas novērtē mūsu etosu. Šobrīd esam pasaules vadošie holistiskās, dabiskās un organiskās kosmētikas un antropozofijas terapijai paredzēto farmaceitisko līdzekļu ražotāji.

Produkti pēc to būtības

Lavandas nomierinoša eļļa ķermenim

Ideāla nomierinošā eļļa normālai un sausai ādai

Lavandas nomierinošs vannas pieniņš

Pilnīga relaksācija lavandas vannā