Weleda šodien

Weleda Schwäbisch Gmünd, Vācija

Weleda ir viens no vadošajiem holistiskajiem principiem atbilstošu dabisko kosmētikas līdzekļu un antropozofijas ārstniecības līdzekļu ražotājiem un minēto produktu ražošanas celmlaužiem, kura produkti dziedē cilvēkus, rūpējas par to labklājību un sniedz enerģiju.

 

Weleda trīs galvenās bāzes atrodas netālu cita no citas. Galvenā mītne atrodas Arleshaimā, Šveicē, tikai dažus kilometrus no Weleda bāzes Ūningā, Francijā un ražotne Švābijas Gmindē atrodas netālu no Štutgartes Vācijā, tikai 250 km attālumā uz ziemeļaustrumiem.

Trīs minētajās vietās tiek apstrādāta lielākā daļa no 1000 dabiskajām, ilgtspējīgi ražotajām Weleda produktu izejvielām. Tur tiek ražoti arī vairāk nekā 100 dabiskie kosmētikas līdzekļi, 10 uztura bagātinātāji un aptuveni 2500 ārstniecības līdzekļi.

 

Augsti standarti, augsta kvalitāte

Mūsu produktu ražošanas procesā augstākie kvalitātes standarti iet roku rokā ar resursu taupīšanu. Aptuveni 78 % izejmateriālu tiek iegūti no bioloģiskajām vai biodinamiskajām mājsaimniecībām vai kontrolēti tiek vākti savvaļā. Visos produktos izmantotas tikai dabiskas vielas — mēs nelietojam mākslīgus konservantus un krāsvielas. Pateicoties Weleda kvalitātei, uzticamībai un ilgtspējīgai biznesa attīstībai, uzņēmums ir ieguvis izcilu reputāciju.

Uzņēmuma struktūra

Uzņēmumam Weleda ir 19 galvenie akcionāri un aptuveni 2000 darbinieku visā pasaulē. Aptuveni 40 % Weleda AG kapitāla un aptuveni 80 % balsstiesību pieder diviem galvenajiem akcionāriem, General Anthroposophical Society (AAG, Dornaha, Šveice) un Arleshaimas klīnikai, Šveicē (KA, Arlsehaima, Šveice), kuras agrākais nosaukums bija Ita Weman Klinik AG. Atlikušās vārda akcijas un dalības sertifikāti, kas nepiešķir balsstiesības, atrodas brīvā publiskā sabiedrībā. Dalībnieku reģistrā drīkst reģistrēties tikai AAG dalībnieki. Weleda produkti tiek tirgoti vairāk nekā 50 valstīs visos kontinentos.

Ilgtspējīga no sākuma

Kopš uzņēmuma dibināšanas 1921. gadā, Weleda savā uzņēmējdarbībā ievēro sociālās, vides aizsardzības un ekonomiskās atbildības principus, sākot no izejmateriālu iepirkšanas līdz kosmētikas un ārstniecības līdzekļu ražošanai, iepakošanai un izplatīšanai. Weleda arī audzē ārstniecības augus, un uzņēmumam ir sava tinktūru ražotne, kur izejmateriāli tiek apstrādāti destilācijas, ekstrakcijas un citos procesos, kuros tiek maksimizēta izejmateriālu iedarbība. Lai gan dažas mūsu metodes laika gaitā ir mainījušās, mēs vienmēr esam palikuši uzticīgi sev, uzņēmuma dibinātājiem un savām vērtībām. Sociālās un ekonomiskās atbildības, kā arī vides aizsardzības principi nav mainījušies kopš uzņēmuma dibināšanas. Mēs uzskatām, ka šāda konsekvence pozitīvi ietekmē pasauli.

Vairāk interesējošu rakstu

Stingra apņemšanās

Tradīcijas un inovācijas ir vienlīdz svarīgas Weleda. Pamats mūsu ilgtermiņa saistībām trim pīlāriem vides, sociālo un ekonomisko ilgtspēju.

Ilgtspējība Weleda

Spēcīgs kodols

Līdz pat mūsdienām Weleda paliek uzticīga stipri-noteiktajiem garīgajiem principiem, mūsu dibinātāju un to ietekme rezonē visā mūsu kompānijā.

Vairāk par mūsu mantojumu