Kas mēs esam

Weleda mērķis ir saglabāt, uzlabot un atjaunot veselību cilvēkiem.

Weleda mērķis ir rūpēties par cilvēku veselību, uzlabot un atjaunot to. Farmaceitiskā laboratorija ar ārstniecības augu dārzu, kas sāka savu darbību 1921. gadā, šobrīd ir viens no pasaules vadošajiem holistiskajiem principiem atbilstošu dabisko kosmētikas līdzekļu un antropozofijas terapijas ārstniecības līdzekļu ražotājiem. Kopš uzņēmuma pirmsākumiem Weleda ir centies sasniegt mērķus, kas atbilst tā pamatprincipiem. Mūsu produktu uzdevums ir veicināt cilvēku personīgo attīstību, rūpēties par cilvēku veselību, uzlabot un atjaunot to, kā arī palīdzēt cilvēkiem sasniegt fizisku labsajūtu un līdzsvarot dzīvesveidu. Šī uzņēmuma filozofija nosaka Weleda ekonomiskos principus un būs mūsu vadmotīvs arī nākotnē.

Weleda šodien

Viss sākās ar nelielu ražotni Šveicē, bet tagad esam globāla kompānija ar 2000 darbinieku 50 pasaules valstīs.

Vairāk par Weleda šodien

Mūsu vērtības

Mums ir septiņi nemainīgi pamatprincipi, kas palīdz mums palikt nemainīgiem — rūpes par mūsu planētas, vides un cilvēku labklājību.

Lasīt 7 principus

Kalpo cilvēkiem

Šobrīd piecos kontinentos ir vairāk nekā 50 Weleda pārstāvniecību. Uzņēmuma trīs galvenās struktūrvienības joprojām atrodas tur, kur meklējami Weleda pirmsākumi: Arleshaimā, netālu no Bāzeles Šveicē, Švābijas Gmindē, netālu no Štutgartes Vācijā, un Ūningā, Elzasā (Francija). Šajās trīs vietās un uzņēmuma struktūrvienībās, kas atrodamas visā pasaulē, Weleda ražo simtiem dažādu dabisko kosmētikas līdzekļu un tūkstošiem dažādu farmaceitisko produktu, kuros joprojām tiek izmantoti mūsu dārzos audzēti ārstniecības augi. Būtiska mūsu uzņēmējdarbības daļa vienmēr bijusi cieņa pret cilvēkiem un darbu. Tā tas bijis jau kopš brīža, kad Rūdolfs Šteiners (Rudolf Steiner) noformulēja savu redzējumu par uzņēmumu, kas kalpos cilvēkiem un pasaulei kopumā. Ilgtspējība ir daļa mūsu būtības, un tas izpaužas gan godīgā tirdzniecībā, gan biodinamiskā audzēšanā un mūsu darbinieku atbalstošā attīstībā.

Produkti pēc to būtības

Men Aktiv-Duschgel

Dušas ziepes vīriešiem

Atsvaidzina un atdzīvina
Men Feuchtigkeitscreme

Mitrinošs krēms vīriešiem

Ikdienas lietošanai paredzēts mitrinošs krēms, kas ātri iesūcas ādā un nodrošina patīkamu, svaigu aromātu.
Men Rasiercreme

Skūšanās krēms vīriešiem

Maigs sastāvs patīkamam skūšanās procesam un gludam skuvumam.

Balzāms pēc skūšanās vīriešiem

Atvēsinošs, nomierinošs līdzeklis ādas kopšanai pēc sausās un mitrās skūšanās