Ilgtspējība

Weleda uzskata, ka tradīcijas un inovācijas ir vienlīdz svarīgas. Uz tām balstās mūsu ilgtermiņa apņemšanās darboties saskaņā ar trim vides, sociālās un ekonomiskās ilgtspējības pamatprincipiem.

Weleda apņemšanās darboties saskaņā ar trim ilgtspējības pamatprincipiem

Tiek paredzēts, ka līdz 2050. gadam iedzīvotāju skaits pasaulē palielināsies no septiņiem līdz deviņiem miljardiem, līdz ar to aug arī pieprasījums pēc dabas resursiem, kuru apjoms sarūk. Saskaņā ar Weleda dibinātāja Rūdolfa Šteinera antropozofijas idejām mums ir jādara viss iespējamais, lai ikvienam nodrošinātu atbilstošus dzīves apstākļus, neapdraudot nākamo paaudžu iespējas.

Weleda cenšas to panākt, sargājot un cienot apkārtējo vidi un tās bioloģisko daudzveidību, taisnīgi izturoties pret saviem darbiniekiem, partneriem un sabiedrību, nodrošinot taisnīgu atalgojumu un veidojot uz ētikas principiem balstītu ekonomiku, kas rada, nevis mazina vērtību. Zināšanas, ko esam guvuši, vairāk nekā 90 gadus veicot ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, padara mūsu zīmolu un produktus unikālus.

Mūsu atbildība

Mēs pievēršamies bioloģiskās daudzveidības jautājumiem, iepērkot izejmateriālus un izmantojot dabas resursus un ilgtspējīgu iepakojumu.

Vides ilgtspējība

Ētiska rīcība

Esam sociāli atbildīgs uzņēmums, tādēļ lielu uzmanību pievēršam arī savu darbinieku, piegādātāju un partneru drošībai, individuālajai attīstībai un veselībai.

Sociālā ilgtspējība

Ilgtspējība biznesam

Ilgtspējīga ekonomika ir tāda, kurā dabas resursi netiek izmantoti ātrāk, kā daba spēj tos atjaunot. Ienesīgumu nodrošina veselīgas ekosistēmas un plaukstoša sabiedrība.

Ekonomiskā ilgtspējība

Produkti pēc to būtības

Sanddorn Vitalisierungsdusche

Smiltsērkšķu krēmveida dušas ziepes

Svaigs, atjaunojošs dušas krēms ar dabiskām eļļām
Sanddorn Pflege-Öl

Smiltsērkšķu eļļa ķermenim

Zeltainās, bagātīgās eļļas maigs pieskāriens izslāpušai ādai.
Sanddorn Express Handcreme

Smiltsērkšķu roku krēms

Maigs krēms ikdienas lietošanai. Ātri iesūcas ādā.