Dabiskā kosmētika

Ādai, nevis trūkumu maskēšanai

Dabiski produkti veselībai un vitalitātei, pielāgoti katra indivīda vajadzībām - saskaņā ar filozofiju Weleda dabas kosmētika un holistiska ādas kopšana. Kopš uzņēmuma sākuma pirms vairāk nekā 90 gadiem, Weleda ir strādājusi, lai nostiprinātu ķermeņa, prāta un gara līdzsvaru ar saviem produktiem. Citiem vārdiem sakot, mēs vēlamies, lai jūs būtu -fiziski, mentāli un garīgi.

Ādai, nevis trūkumu maskēšanai

Mūsu āda ir ne tikai mūsu lielākais maņu orgāns - tā ir lapa, uz kuras mūsu dzīves stāsts ir rakstīts. Caur ādu mēs jūtamies un uztveram ārpuses pasauli. Parādam mūsu skaistumu. Ārējais izskats atspoguļo katra indivīda vecumu, dzīves enerģiju, emocionālo līdzsvaru un garīgo veselību. Intense stimulācija, stress, nervozitāte vai hormonālās svārstības rezultātā mūsu āda kļūst jutīga, jo viss organisms zaudē savu dabisko līdzsvaru.

Weleda dabisko kosmētikas produktu uzdevums ir uzlabot cilvēka vispārējo labsajūtu. Lai Jūs saglabātu labu fizisko stāvokli un veselību, Jums ir labi jājūtas savā ādā (burtiski). Saskaņā ar mūsu ķermeņa kopšanas līnijas pamatprincipu produktiem ir jāvairo ādas spēks un jāstiprina tās spējas, nevis jāaizstāj tās vai jānomaskē nepilnības.

Mūsu izpratne par harmonisko saikni starp cilvēku un dabu padara Weleda ķermeņa kopšanas produktus unikālus. To varat sajust, saskatīt un saost, lietojot Weleda produktus. Mūsu produktu dabiskās sastāvdaļas mērķtiecīgi palīdz Jūsu ķermeņa dabiskajiem procesiem, uzlabojot iekšējo līdzsvaru. Tie uzlabo Jūsu ķermeņa spēju rūpēties par sevi un dziedināt sevi. Palīdzot dzīšanas un atjaunošanās procesiem, tiek stiprināta organisma aizsardzība, un atjaunots izjauktais līdzsvars. Tas nozīmē, ka mūsu produkti vairo ādas vitalitāti, nevis vienkārši aizvieto to, kā ādai trūkst.

Rūpes, sapratne, cieņa

Mēs veidojam savus produktus ar maksimālu rūpību un degsmi. Process sākas ar zināšanām par antropozofiju un zinātni, kas palīdz mums izvēlēties produktu līnijas galveno augu. Pēc tam mēs izvēlamies izejmateriālus, kas rūpīgi audzēti atbilstoši biodinamiskās audzēšanas principiem, un rūpīgi izstrādājam produktu receptes un sastāva formulu. Mūsu darbības pamatā ir piesardzība, izpratne par mijiedarbību un cieņa pret dabu. Mūsu izmantotie ražošanas procesi ir saudzīgi pret izejmateriāliem un ilgtspējīgi, turklāt mēs nepārtraukti cenšamies uzlabot šos procesus.

 

Vairāk interesējošu rakstu

Skaistums no iekšienes

Mēs cenšamies saskatīt skaistumu augsnē, ko izmantojam, ziedos, ko audzējam, un partnerattiecībās, ko veidojam un kurās tiek godāts cilvēka gars un cienīta daba. Protams, mēs saskatām arī Jūsu skaistumu.

Iekšējais mirdzums

Dzīves nepārtraukti mainās

Mēs vēlamies, lai mūsu klienti justos labi un izskatītos labi, veicinot iekšējo skaistumu spīdēt cauri katram dzīves posmam.

Dzīves sezonas