Mandele

Aizsargā ādu un atjauno tās dabisko skaistumu

Svētki acīm

Baltu un rozā ziedu jūra ik gadu mandeļu ziedēšanas laikā priecē cilvēku acis. Cilvēki jau vairāk nekā 4000 gadus audzē šo graciozo koku ar vērtīgajiem kauleņaugļiem. Īpaši labi mandeles aug Vidusjūras valstīs, Kalifornijā, kā arī Āzijas austrumos un centrālajā daļā. Mandeles īpašības uzskatāmi redzamas harmoniskajā saiknē starp tās veselīgo čaulu un tās aizsargāto kodolu, kurā ir daudz eļļas un barības vielu.

Almond flower in blossom - Weleda

Bagāts ar veselīgām sastāvdaļām

Mandelēs ir ļoti daudz minerālvielu un vitamīnu. Šajos augļos ir nepiesātinātās taukskābes un augstvērtīgas olbaltumvielas, turklāt tie ir garšīgi. Tādēļ nav brīnums, ka mandeles ir plaši izmantotas ādas kopšanas līdzekļos. Mūsdienās cilvēka lielākais maņu orgāns, āda, ir pakļauts dažādu nelabvēlīgu faktoru ietekmei, tostarp vides ietekmei, stresam un nesabalansētam uzturam. Šī iemesla dēļ āda var kļūt jutīga un sausa, un tā var iekaist. Mandeļu eļļa ir viena no efektīvākajām ādas kopšanas eļļām, kas palīdz remdēt ādas iekaisumu, pārklājot ādu ar aizsargslāni. Mandeļu eļļa struktūras ziņā līdzinās ādas ārējam lipīdu slānim, tādēļ āda ļoti efektīvi absorbē eļļas sastāvdaļas. Lielais nepiesātināto taukskābju daudzums ne vien palīdz sirds un smadzeņu veselībai, bet arī izlīdzina hidrolipīdo ādas slāni un palīdz ādai nezaudēt mitrumu. Mandelēs esošais E vitamīns ir labi zināms antioksidants, kas palīdz cīņā pret brīvajiem radikāļiem, kavējot ādas novecošanos. Iekaisusi āda tiek efektīvi pasargāta un var atgūt savu dabisko skaistumu.

Nomierinošs un attīrošs mandeļu pieniņš jutīgai ādai
Maigs un mitrinošs līdzeklis bez smaržvielām, kura sastāvs īpaši paredzēts jutīgas jaukta tipa ādas aizsardzībai.
Mandeļu dušas ziepes jutīgai ādai maigi attīra un kopj ādu.
Īpaši maigs sastāvs, kurā ietilpst tikai dažas rūpīgi atlasītas sastāvdaļas, kas nomierina viegli kairināmu ādu un maigi rūpējas par to.
Bagātīgs krēms ar mandeļu eļļu, bez smaržvielām jutīgas un sausas ādas kopšanai no rīta un vakarā.
Maigs sastāvs, kas nomierina viegli kairināmu ādu un ilgstoši mitrina jutīgu roku ādu.
Bagātīgākās rūpes par jutīgu ādu.