Ražošana

Dabas dziedinošo spēku pārveidot atbilstoši cilvēka vajadzībām

Destilēšana, ekstrakcija vai potencēšana: ar jutīgām un atbilstošām apstrādes sistēmām dabīgās izejvielas kļūst piemērotas cilvēku vajadzību apmierināšanai. Par laimi, uzņēmumam Weleda ir milzīga pieredze darbā ar dabas dziedinošo un nomierinošo spēku.

Dabīgs un efektīvs

Mēs apmēram 1000 dabīgu vielu pārstrādājam kosmētikas un medicīnas produktos. Taču mums nepietiek ar dabīgu — mūsu produktu sastāvdaļām ir jābūt arī efektīvām. Tām ir jādarbojas kopā ar paša ķermeņa spējām dziedēt, atjaunot labsajūtu un nodrošināt ķermeņa enerģiju. Lai mūsu produktu sastāvdaļas saglabātu piemītošo iedarbīgumu, tās ievācam ātri un apstrādājam pēc iespējas mazāk, visā procesā rīkojoties maksimāli saudzīgi. Weleda zināšanas un pieredze farmācijas nozarē nosaka, kāda ražošanas metode ir piemērota katrā atsevišķā situācijā. Vispirms mēs manuāli "potencējam" visu šķidrumu iedarbību, viegli samaisot tos ar īpašām kustībām. (Varat to iztēloties, turot rokās krūzi un to viegli sakratot, ar gareniskām kustībām atdarinot cipara astoņi kontūras). Visos sildīšanas un maisīšanas procesos līdz minimumam tiek samazināta ārējo enerģijas avotu ietekme, jutīgās ražošanas zonās wi-fi un elektromagnētiskais starojums tiek izmērīts, līdz minimumam samazināts un pilnībā ekranēts.

Antropozofijas medicīnas ražošanas metodes

Antropozofijas medicīnā svarīga nozīme ir arī saistībai starp metāliem un planētām, starp mikrokosmosu un makrokosmosu. Tādēļ potencēšanas laiku noteikšanai mēs lietojam kalendāru – piemēram, sudraba potencēšana nekad nenotiks dilstoša mēness fāzē. Visām potencēšanas darbībām lietojam destilētu ūdeni, ko uzskatām par atjaunojošu, jo tam ir lietus ūdens kvalitāte.

Tā kā mēs stingri ticam visu radību skaistumam, ne mēs, ne mūsu piegādātāji neizmēģina savus ādas kopšanas līdzekļus vai to sastāvdaļas uz dzīvniekiem.

Ražošanas procesi

Termiskās apstrādes procesos, piemēram, destilācijā, vērtīgās ēteriskās eļļas, piemēram, no lavandas ziediem tiek iegūtas ar ūdens tvaiku. Iegūtās dabīgās smaržvielas tiek izmantotas dažādu Weleda kosmētikas līdzekļu aromatizēšanai. Vēl viens svarīgs Weleda ražošanas process ir macerācija. Šajā procesā svaigi sagrieztās kliņģerītes tiek sasmalcinātas un sajauktas ar spirtu un ūdeni. Pēc divām nedēļām maisījums tiek presēts un filtrēts: rezultātā iegūst vērtīgu augu ekstraktu — kliņģerīšu tinktūru. Visiem šiem procesiem un pārstrādes posmiem kopīgs ir tas, ka tiek radīts tilts starp sastāvdaļu dabīgo stāvokli un cilvēkiem. Tādējādi mums kļūst pieejams tas, kas aug dabā, ļaujot izmantot sastāvdaļu barojošās un dziedinošās īpašības.

NATRUE sertificēts

Because of these sustainable production methods and the care with which we use natural resources, Weleda has earned certification from NATRUE, an international not-for-profit organisation that aims to provide guidance and reassurance to consumers around the world by offering stringent and detailed standards for certification. We are proud to be a founding member of NATRUE.

Kvalitāte

Kvalitāte no sākuma līdz beigām

Weleda dabīgās kosmētikas līdzekļi nozīmē lielisku apkopi un kvalitāti, ko garantē no izejmateriālu iegādes brīža līdz ražošanai, iepildīšanai un gatavo produktu piegādei.

Kvalitātes garantija

Audzēšanas kultūra

Ārstniecības augu dārzi ir Weleda korporatīvās uzņēmējdarbības kultūras būtiska daļa kopš uzņēmuma dibināšanas 1921. gadā. Uzziniet vairāk par mūsu dārziem visā pasaulē.

Mūsu dārzi

Lai pļautu, ir jāiesēj

Apmēram trīs ceturtdaļas mūsu augu sastāvdaļu tiek iegūtas no organiskajām vai sertificētiem savvaļas augu vācējiem. Protams, mēs nevaram paši izaudzēt visus augus.

Izejvielu saņemšana

NATRUE un vairāk

Dabīgie kosmētikas līdzekļi ne vienmēr ir dabīgi. NATRUE ir pirmais starptautiski atzītais dabiskās kosmētikas kvalitātes marķējums, kas ievieš skaidrību neskaitāmo marķējumu jūklī.

Sertifikāti un zīmes