Kvalitātes garantija

Weleda dabīgie kosmētikas un ārstniecības produkti ir izcilas rūpības un stingras kvalitātes kontroles rezultāts no izejvielu iegādes līdz ražošanai, iepildīšanai un gatavo produktu piegādei.

Mūsu paplašinātā kvalitātes definīcija

Mūsu kvalitāte balstās uz stingriem kritērijiem, ar daudzām vadlīnijām par produktu ilgtspējīgu attīstību, izejvielām, izcelsmi, ražošanu, piedevām, aromatizēšanu, testiem uz dzīvniekiem, iepakošanu un citiem aspektiem. Weleda produktu dabīgās izejvielas tiek rūpīgi diferencēti apstrādātas, lai vielas un aktīvās sastāvdaļas varētu pilnībā izpaust savas īpašības. Vienota, vispusīga izpratne par cilvēka dabu, kas vienlīdz sastāv no miesas, dvēseles un gara, rada plašu interesi par to, kāda ir vielu savstarpējā saikne antropozofijā. Tas savukārt ļauj labāk noteikt kvalitātes definīciju un ražot pilnībā aktīvus produktus, kuru lietošana sniedz brīnišķīgo komforta sajūtu. Mūsu prioritāte ir piedāvāt vislabāko kvalitāti saviem klientiem, pacientiem un viņu terapeitiskajām vajadzībām, jo mēs uzskatām, ka tikai rūpīgi atlasītās un apstrādātās dabīgās vielas var palīdzēt sabalansēt ķermeņa daudzās funkcijas.

Bez sintētiskām krāsvielām vai smaržvielām, konservantiem vai ģenētiski modificētiem organismiem, silikoniem, parafīna, citiem naftas produktiem vai sintētiskiem taukiem.

Pārbaudīta kvalitāte visos ražošanas posmos

Kvalitātes nodrošināšanā svarīgu lomu spēlē arī zinātnisko testēšanas metožu nepārtraukta pilnveidošana. Savu kosmētikas līdzekļu izstrādāšanā un ražošanā mēs nekad nelietojam sintētiskās krāsvielas un smaržvielas, konservantus un ģenētiski modificētus organismus, silikonus, parafīnu, citus naftas produktus un sintētiskos taukus. Pēc iespējas vairāk izmantojam izejmateriālus no sertificētām organiskām vai biodinamiskām saimniecībām vai tos, kas kontrolēti savākti savvaļā. Izmēģinājumi ar dzīvniekiem ir aizliegti gan ražošanas, gan izstrādes procesā, un mēs aromatizējam savu produkciju tikai ar dabīgām ēteriskajām eļļām. Weleda produkti tiek ražoti tā, lai nebūtu vajadzīgi sintētiskie vai "identiski dabīgiem" konservanti.

 

Weleda devīze "harmonijā ar dabu un cilvēku" ir svarīgs vadmotīvs visā dabīgo kosmētikas līdzekļu un ārstniecības produktu ražošanas procesā. Izejvielas, iepakojuma materiāli un gatavie produkti visi atbilst daudzām prasībām, tostarp normatīvo aktu, labas ražošanas prakses, farmakopeju prasībām, kā arī specifiskām normatīvo aktu prasībām ražošanas un pārdošanas valstīs. Mēs pievēršam īpašu uzmanību savu izejvielu materiālu un ekoloģiskai kvalitātei, kā arī savas tirdzniecības sociālajai kvalitātei.

Kvalitāte

Audzēšanas kultūra

Ārstniecības augu dārzi ir Weleda korporatīvās uzņēmējdarbības kultūras būtiska daļa kopš uzņēmuma dibināšanas 1921. gadā. Uzziniet vairāk par mūsu dārziem visā pasaulē.

Mūsu dārzi

No sastāvdaļas līdz produktam

Destilācija, ekstrakcija vai potencēšana: Tikai izmantojot pareizas apstrādes sistēmas, mūsu produktos izmantojamās dabīgās izejvielas kļūst atbilstošas cilvēku vajadzībām.

Ražošana

Lai pļautu, ir jāiesēj

Apmēram trīs ceturtdaļas mūsu augu sastāvdaļu tiek iegūtas no organiskajām vai sertificētiem savvaļas augu vācējiem. Protams, mēs nevaram paši izaudzēt visus augus.

Izejvielu saņemšana

NATRUE un vairāk

Dabīgie kosmētikas līdzekļi ne vienmēr ir dabīgi. NATRUE ir pirmais starptautiski atzītais dabiskās kosmētikas kvalitātes marķējums, kas ievieš skaidrību neskaitāmo marķējumu jūklī.

Sertifikāti un zīmes