Izejvielu izsekojamība

Kopš 1921. gada Weleda mērķis ir bijusi cilvēku veselības saglabāšana, uzlabošana un atjaunošana. Visaugstākie kvalitātes standarti un resursu saudzīga izmantošana ir nesaraujami saistīti. Apmēram trīs ceturtdaļas mūsu augu sastāvdaļu tiek iegūtas no organiskajām vai sertificētiem savvaļas augu vācējiem.

Mūsu izejmateriāli iegūti no dabas, un to izcelsme ir daudzveidīga. Lielu daļu — vairāk nekā 200 sugu — iegūstam no saviem ārstniecības augu dārziem. Taču papildus mūsu augu audzēšanas lauciņiem un savvaļas augu vākšanai daudz izejmateriālu saņemam, pateicoties ilgtermiņa sadarbībai ar piegādātājiem. Liela būtisko sastāvdaļu dažādība tiek saņemta no lielām un mazām saimniecībām, kooperatīviem, lauksaimniecības projektiem, kā arī izmantojot starptautisko tirdzniecību.

Ilgstošas partnerattiecības

Apceļojiet un atklājiet mūsu izejmateriālu pasauli, kā arī uzziniet vairāk par mūsu sadarbību ar saimniecībām.

Izejvielu saņemšana

Protams, mēs paļaujamies uz izejvielu iegūšanu par konkurētspējīgām cenām bez būtiskas starpnieku iesaistīšanas, taču uzskatām, ka taisnīgs atalgojums palīdz izveidot ilgtermiņa un savstarpējas uzticības pilnas attiecības. Šādas pieejas priekšrocība ir tā, ka abas puses mazāk cieš no spekulatīvām kustībām tirgū. Visaugstākās kvalitātes materiālus var iegūt, mācoties vienam no otra uzticības pilnās partnerattiecībās, kurās abas puses gūst labumu, stabilas cenas, pastāvīgu kvalitāti, kā arī iespēju apmainīties ar praktiskām zināšanām un pieredzi.

Ētiskas bioloģiskās tirdzniecības apvienība

2011. gada oktobrī Weleda kļuva par Ētiskas bioloģiskās tirdzniecības apvienības (UEBT) pilntiesīgu biedru. 2007. gadā dibinātā apvienība, kuras galvenā mītne atrodas Parīzē, ir bezpeļņas organizācija, kas pārstāv globāli atzītu ilgtspējīgas sagādes un izejmateriālu izmantošanas standartu, ņemot vērā bioloģisko daudzveidību, kā arī ienākumu taisnīgu sadali.

Kvalitatīva ilgtermiņa sadarbība katrā līmenī

Taisnīgas cenas un ilgtermiņa līgumi nodrošina Weleda lielisku sadarbību ar visiem saviem partneriem. Mūsu sociālās kvalitātes standarti, kas labāk pazīstami kā taisnīga tirdzniecība, attiecas uz visu vērtības radīšanas ķēdi un ietver mūsu pasūtītājus. Mēs sadarbojamies tikai ar tiem piegādātājiem, kas ievēro sociālās normas un nodrošina savu darbinieku labvēlīgus darba apstākļus. Turklāt mūsu ilgtermiņa partneriem ir jāpiedāvā saviem darbiniekiem taisnīgs atalgojums, jāveicina sieviešu stāvokļa uzlabošanos, kā arī līdzsvaru starp ģimeni un darbu. Šīs partnerattiecības bieži ietver sadarbību ar valstiskajām organizācijām, universitātēm vai globālajām vides aizsardzības organizācijām.

Kvalitāte

Audzēšanas kultūra

Ārstniecības augu dārzi ir Weleda korporatīvās uzņēmējdarbības kultūras būtiska daļa kopš uzņēmuma dibināšanas 1921. gadā. Uzziniet vairāk par mūsu dārziem visā pasaulē.

Mūsu dārzi

No sastāvdaļas līdz produktam

Destilācija, ekstrakcija vai potencēšana: Tikai izmantojot pareizas apstrādes sistēmas, mūsu produktos izmantojamās dabīgās izejvielas kļūst atbilstošas cilvēku vajadzībām.

Ražošana

NATRUE un vairāk

Dabīgie kosmētikas līdzekļi ne vienmēr ir dabīgi. NATRUE ir pirmais starptautiski atzītais dabiskās kosmētikas kvalitātes marķējums, kas ievieš skaidrību neskaitāmo marķējumu jūklī.

Sertifikāti un zīmes

Kvalitāte no sākuma līdz beigām

Weleda dabīgās kosmētikas līdzekļi nozīmē lielisku apkopi un kvalitāti, ko garantē no izejmateriālu iegādes brīža līdz ražošanai, iepildīšanai un gatavo produktu piegādei.

Kvalitātes garantija