Kvalitāte

Kvalitāte Weleda ir ne tikai modes vārds. Mums nosaukums Weleda apzīmē visaptverošu kvalitāti no izejvielas līdz produktam un turpmāk par to, kā mūsu klienti to lieto.

Kvalitāte no sākuma līdz beigām

Weleda dabīgās kosmētikas līdzekļi nozīmē lielisku apkopi un kvalitāti, ko garantē no izejmateriālu iegādes brīža līdz ražošanai, iepildīšanai un gatavo produktu piegādei.

Kvalitātes garantija

Audzēšanas kultūra

Ārstniecības augu dārzi ir Weleda korporatīvās uzņēmējdarbības kultūras būtiska daļa kopš uzņēmuma dibināšanas 1921. gadā. Uzziniet vairāk par mūsu dārziem visā pasaulē.

Mūsu dārzi

Lai pļautu, ir jāiesēj

Apmēram trīs ceturtdaļas mūsu augu sastāvdaļu tiek iegūtas no organiskajām vai sertificētiem savvaļas augu vācējiem. Protams, mēs nevaram paši izaudzēt visus augus.

Izejvielu saņemšana

No sastāvdaļas līdz produktam

Destilācija, ekstrakcija vai potencēšana: Tikai izmantojot pareizas apstrādes sistēmas, mūsu produktos izmantojamās dabīgās izejvielas kļūst atbilstošas cilvēku vajadzībām.

Ražošana

NATRUE un vairāk

Dabīgie kosmētikas līdzekļi ne vienmēr ir dabīgi. NATRUE ir pirmais starptautiski atzītais dabiskās kosmētikas kvalitātes marķējums, kas ievieš skaidrību neskaitāmo marķējumu jūklī.

Sertifikāti un zīmes

Pieredze mūža garumā

Mums ir vairāk nekā 90 gadus ilga pieredze dabīgās kosmētikas un farmaceitisko produktu ražošanā. Saskaņā ar mūsu moto – harmonijā ar dabu un cilvēku – Weleda ir apņēmusies izturēties pret dabu ar atbildību un rūpēm. Tāpēc izejvielu augstā kvalitāte un pieejamība tiek nodrošināta, izmantojot biodinamisko audzēšanu mūsu pašu ārstniecības augu dārzos, vai ar sertificētu savvaļas augu vākšanu vai ciešu sadarbību ar ilgtermiņa darbuzņēmējiem.

 

  • Papildus izejvielu kvalitātei mēs lielu uzsvaru liekam uz ilgtspējīgu un sociāli atbildīgu tirdzniecību, kas vairāk ir zināma kā godīga tirdzniecība. Tas attiecas uz visu ražošanas ķēdi.
  • Mēs konsekventi atsakāmies no sintētiskajām krāsvielām un smaržvielām vai „dabai identiskajiem” konservantiem. Lai piešķirtu smaržu saviem produktiem, mēs izmantojam tikai dabīgās ēteriskās eļļas.
  • Sociālā, materiālu un vides, lietotāja un terapeitiskā kvalitāte visā, ko darām, veido četrus pīlārus, uz kuriem balstās Weleda pilna kvalitātes definīcija.

Augstas kvalitātes produkti

Wildrose Augenpflege

Savvaļas rožu izlīdzinošs krēms acu zonai

Aizsargā un izlīdzina ādu acu zonā
Wildrose Feuchtigkeitspflege

Savvaļas rožu izlīdzinošs sejas losjons

Mitrina, mīkstina normālu un jaukta tipa ādu
Wildrose Tagespflege

Savvaļas rožu izlīdzinošs dienas krēms

Dāsni mīkstina normālu un sausu ādu
Wildrose Nachtpflege

Savvaļas rožu izlīdzinošs nakts krēms

Nakts laikā atjauno jebkura tipa ādu

Savvaļas rožu eļļa ķermenim

Intensīvi mitrinošs un barojošs līdzeklis ar rožu eļļu.