Kvalitāte

Kvalitāte Weleda ir ne tikai modes vārds. Mums nosaukums Weleda apzīmē visaptverošu kvalitāti no izejvielas līdz produktam un turpmāk par to, kā mūsu klienti to lieto.

Woman preparing seedlings

Kvalitāte no sākuma līdz beigām

Weleda dabīgās kosmētikas līdzekļi nozīmē lielisku apkopi un kvalitāti, ko garantē no izejmateriālu iegādes brīža līdz ražošanai, iepildīšanai un gatavo produktu piegādei.

Kvalitātes garantija

Audzēšanas kultūra

Ārstniecības augu dārzi ir Weleda korporatīvās uzņēmējdarbības kultūras būtiska daļa kopš uzņēmuma dibināšanas 1921. gadā. Uzziniet vairāk par mūsu dārziem visā pasaulē.

Mūsu dārzi
Image of Sesame Mexico - 2258

Lai pļautu, ir jāiesēj

Apmēram trīs ceturtdaļas mūsu augu sastāvdaļu tiek iegūtas no organiskajām vai sertificētiem savvaļas augu vācējiem. Protams, mēs nevaram paši izaudzēt visus augus.

Izejvielu saņemšana

No sastāvdaļas līdz produktam

Destilācija, ekstrakcija vai potencēšana: Tikai izmantojot pareizas apstrādes sistēmas, mūsu produktos izmantojamās dabīgās izejvielas kļūst atbilstošas cilvēku vajadzībām.

Ražošana
Natrue logo

NATRUE un vairāk

Dabīgie kosmētikas līdzekļi ne vienmēr ir dabīgi. NATRUE ir pirmais starptautiski atzītais dabiskās kosmētikas kvalitātes marķējums, kas ievieš skaidrību neskaitāmo marķējumu jūklī.

Sertifikāti un zīmes

Pieredze mūža garumā

Mums ir vairāk nekā 90 gadus ilga pieredze dabīgās kosmētikas un farmaceitisko produktu ražošanā. Saskaņā ar mūsu moto – harmonijā ar dabu un cilvēku – Weleda ir apņēmusies izturēties pret dabu ar atbildību un rūpēm. Tāpēc izejvielu augstā kvalitāte un pieejamība tiek nodrošināta, izmantojot biodinamisko audzēšanu mūsu pašu ārstniecības augu dārzos, vai ar sertificētu savvaļas augu vākšanu vai ciešu sadarbību ar ilgtermiņa darbuzņēmējiem.

 

  • Papildus izejvielu kvalitātei mēs lielu uzsvaru liekam uz ilgtspējīgu un sociāli atbildīgu tirdzniecību, kas vairāk ir zināma kā godīga tirdzniecība. Tas attiecas uz visu ražošanas ķēdi.
  • Mēs konsekventi atsakāmies no sintētiskajām krāsvielām un smaržvielām vai „dabai identiskajiem” konservantiem. Lai piešķirtu smaržu saviem produktiem, mēs izmantojam tikai dabīgās ēteriskās eļļas.
  • Sociālā, materiālu un vides, lietotāja un terapeitiskā kvalitāte visā, ko darām, veido četrus pīlārus, uz kuriem balstās Weleda pilna kvalitātes definīcija.

Augstas kvalitātes produkti

Savvaļas rožu izlīdzinošs krēms acu zonai

Maiga acu zonas kopšana bez smaržvielām, kad sasniegts 30 gadu vecums.

Savvaļas rožu krēmveida dušas ziepes

Maigas krēmveida dušas ziepes ar liegu rožu aromātu

Savvaļas rožu pieniņš ķermenim

Maigs ziedu pieniņš, kas padara normālu un sausu ādu maigāku.

Savvaļas rožu izlīdzinošs viegls krēms sejai

Maigi mitrinošs līdzeklis, kas padara ādu gludu un aizsargā to (30–40 gadu vecumā).

Savvaļas rožu izlīdzinošs dienas krēms sejai

Efektīva sejas ādas kopšana cilvēkiem, kas sasnieguši 30 gadu vecumu. Pasargā no pirmajām novecošanās pazīmēm.

Savvaļas rožu izlīdzinošs nakts krēms

Bagātīgs nakts krēms, kas baro sejas ādu un padara to gludāku.

Savvaļas rožu eļļa ķermenim

Intensīvi mitrinošs un barojošs līdzeklis ar rožu eļļu.