Dabīgas sastāvdaļas

Ar Weleda mēs saprotam harmonisku saikni starp dabu un cilvēci. Mēs esam izmantojuši šīs zināšanas kopš 1921.gada, lai rūpīgi izvēloties dabiskas sastāvdaļas mūsu produktiem, lai atbalstītu paša organisma stiprās puses.

Katram augam ir savs noslēpums

Augi, ko dēvējam par paraugaugiem, ir mūsu produktu līniju simboli, turklāt tie mums ir ļoti dārgi. Izstrādājot paraugaugu principus, jāiegulda milzīgas pūles, jāizprot daba un ilgstoši jāpēta šie augi.

Mūsu paraugaugi

Izejvielas

Iegādājoties izejvielas, mēs ne vien cenšamies izturēties saudzīgi pret vidi, bet arī ar cieņu izturēties pret darbiniekiem, piegādātājiem un partneriem.

Izejvielu projekti

"Dabā mēs nekad neredzēsim kaut ko izolētu, bet visu, kas ir saistīts ar kaut ko citu."

(Johans Volfgangs fon Gēte)

No lauka līdz plauktam

Weleda dabīgie kosmētikas un ārstniecības produkti ir izcilas rūpības un stingras kvalitātes kontroles rezultāts no izejvielu iegādes līdz ražošanai, izmantojot biodinamisko audzēšanu mūsu ārstniecības augu dārzi, sertificētas savvaļas kolekcijas un cieša sadarbība ar ilgtermiņa darbuzņēmējiem.

Kvalitāte

Dabā viss ir saistīts

Kas veido mūsu produktus

Visaugstākās kvalitātes standarti un rūpīga resursu izmantošana iet roku rokā. Apmēram trīs ceturtdaļas mūsu augu sastāvdaļas nāk no organiskās vai biodinamiskās lauksaimniecības un no sertificētām savvaļas kolekcijām.
Skatīt visas sastāvdaļas

Produkti pēc to būtības

Mandel Pflegedusche

Mandeļu krēmveida dušas ziepes

Mandeļu dušas ziepes jutīgai ādai maigi attīra un kopj ādu.