TIEŠS
TRĀPĪJUMS
AR
DABAS
SPĒKU.

Jaunie sejas ādas kopšanas līdzekļi pret pūtītēm.

Varētu domāt, ka līdz ar pubertātes beigām pūtītes izzūd, tomēr āda ļoti bieži sagādā raizes arī pieaugušā vecumā. Tad jāmeklē līdzeklis, kas ne tikai dziļi attīra ādu, bet arī to maigi kopj. Ko iesākt ar aizsprostotām porām un kā stiprināt dabiskās norises ādā, lai tā ilgu laiku izskatītos tīra? Izmēģiniet dabisku un iedarbīgu risinājumu pret pūtītēm – Weleda Naturally Clear kosmētikas sēriju!
ACĪMREDZAMA
IEDARBĪBA
UN MAIGA
ĀDAS KOPŠANA

Ar antibakteriālo vītola mizas ekstraktu

Ar antibakteriālo vītola mizas ekstraktu

Atjaunojiet ādas līdzsvaru ar dabiskiem sejas kopšanas līdzekļiem, kuru sastāvā esošais vītolu mizas ekstrakts cīnās pret baktērijām, kas aizsprosto poras! Vītola mizas antibakteriālās un ādu nomierinošās īpašības palīdz iegūt vienmērīgu sejas toni. 

KLĪNISKI APSTIPRINĀTA IEDARBĪBA*:

  • Liek pazust pūtītēm un melnajām pinnēm

  • Samazina pārmērīgu ādas taukainumu, spīdumu un apsārtumu

  • Nomierina ādu

* Naturally Clear attīrošās želejas klīniskā efektivitāte novērojama pēc četru nedēļu lietošanas.

Iegūstiet dabiski tīrāku ādu, liekot lietā dabas spēku.

Savvaļā ievākta vītola miza

Šis Weleda ekstrakts izgatavots no viegli apžāvētu vītola mizu maisījuma. Tā iedarbību galvenokārt nodrošina vītola mizā atrodamais salicīns un polifenoli, kā arī dažādi flavonoīdi.

Bioloģiski audzētas lakricas sakne

Cilvēki lakricai ir atraduši daudzus unikālus pielietojumus. Naturally Clear kosmētikas sērijā izmantots bioloģiski audzētas lakricas saknes ekstrakts, kas tiek iegūts Weleda dārzos. Tā antibakteriālās un nomierinošās īpašības uzlabo problemātiskas ādas stāvokli.

Bioloģiski audzēta burvjlazda

Weleda dārzos iegūtais burvjlazdas ekstrakts ir viena no dabas bagātīgākajām veltēm ar antibakteriālām un nomierinošām īpašībām. Ekstrakts īpaši labi attīra un kopj ādu ar pūtītēm un lielām porām.

Vienkārši risinājumi problemātiskai ādai.

Iegūstiet dabiski tīrāku ādu, liekot lietā dabas spēku! Weleda Naturally Clear divpakāpju sistēma ar vītola mizas ekstrakta palīdzību iedarbīgi, bet maigi atbrīvo ādu no netīrumiem. Regulāra lietošana padara ādu manāmi tīrāku un izlīdzina tās toni.

NATURALLY CLEAR attīrošā želeja

Problemātiskas ādas dziļa poru attīrīšana
100 ml

NATURALLY CLEAR losjons ādas stāvokļa uzlabošanai

Mitrina problemātisku ādu un rada uz tās matējuma efektu
30 ml

NATURALLY CLEAR S.O.S. līdzeklis pret pūtītēm

Tūlītēja palīdzība problemātiskai ādai
10 ml

NATURALLY CLEAR nepilnības maskējošs konsīleris

Tonēts sedzošais krēms ar antibakteriālu iedarbību

Palīdz atjaunot ādas līdzsvaru!

Lai iegūtu tīru un viendabīgu ādu, pats svarīgākais ir to diendienā labi kopt dabiskā veidā. Sastāvi ar dabiskām izejvielām bez piemaisījumiem iedarbīgi, bet maigi attīra ādu un atjauno ādas dabisko līdzsvaru.

1. solis – ādas mazgāšana ar attīrošo želeju

1. solis – ādas mazgāšana ar attīrošo želeju

Sākumā savāciet un piefiksējiet matus, kas krīt uz sejas. Lai pienācīgi attīrītu ādu, samitriniet rokas ar siltu ūdeni. Iespiediet plaukstā nedaudz attīrošā līdzekļa un saudzīgi uzklājiet to uz sejas, kakla un dekoltē zonas, izvairoties skart ādu ap acīm. Maigi iemasējiet ar apļveida kustībām, virzoties uz sejas ārpusi, lai panāktu labāku efektu. Rūpīgi noskalojiet ar siltu ūdeni. Lietojiet no rīta un vakarā.

2. solis – ādas mitrināšana ar poras sašaurinošo losjonu

2. solis – ādas mitrināšana ar poras sašaurinošo losjonu

Ar maigām kustībām uzklājiet losjonu uz tīras ādas sejas, kakla un dekoltē zonā. Slidiniet plaukstas uz augšu un ārpusi, lai samazinātu spiedienu uz ādu. Uzklājiet no rīta un vakarā. Padoms: losjons ādai piešķir matējumu, un to var uzklāt zem grima.

Pēc nepieciešamības – S.O.S. ārstnieciskais līdzeklis pret pūtītēm

Pēc nepieciešamības – S.O.S. ārstnieciskais līdzeklis pret pūtītēm

Uzklājiet līdzekli plānā kārtiņā tieši uz pinnēm, arī melnajām pinnēm, un pūtītēm. Pa dienu vai vakarā pēc vajadzības uzklājiet vēlreiz. Piemērots lietošanai zem grima.

Pēc nepieciešamības – konsīleris pūtīšu maskēšanai

Pēc nepieciešamības – konsīleris pūtīšu maskēšanai

Uzklājiet nelielu daudzumu maskējošā krēma uz pinnēm, pūtītēm vai sarkaniem plankumiem. Lietojiet vairākas reizes dienā pēc vajadzības.