Aktīva dzīve ir laimīga dzīve!

Atklājiet kā sports Jums palīdz pilveidot sevi

Tas ir labi katram ķermenim

Nekas tā neapvieno prātu, ķermeni un garu, kā veselīga fiziska aktivitāte. Katram ir savs pareizais temps, taču visiem ir kopīga enerģija, pacilātība un patiesi labs garastāvoklis pēc fiziskām aktivitātēm. Daudz zinātnisko darbu un pētījumu izskaidro, kādēļ fiziskas aktivitātes ir labas – sirds trenēšana, asinsrites uzlabošana, toksīnu izsvīšana un svaiga gaisa ieelpošana. Taču tad, kad esam fiziski aktīvi, to patiešām varam sajust – pacilāto garastāvokli, sajūtu, ka dzīve ir skaista, un mundro, izstaipīto un mirdzošo ķermeni, kas pēc piepūles ir gatavs atpūtai.

Elpojiet, koncentrējieties, rezultāts!

Iespējams, tas ir visvienkāršākais fizisko aktivitāšu veids – dodieties ārā un skrieniet. Sāciet ar lēnu skriešanu un pakāpeniski sasniedziet stāvokli, ko lietpratēji sauc par "skrējēja eiforiju"! 6 padomi, kā gūt vēl lielāku baudījumu no skriešanas.

Mīliet skriešanu

Divi riteņi, bez motora

Pat pilsētas iedzīvotājiem riteņbraukšana ir reāla iespēja. Ja vēlaties trenēt sirdi un plaušas, taču bez lielas slodzes, kāpiet uz velosipēda un izbaudiet lēnāku kustību.

Kāpiet uz velosipēda!

Fiziskas aktivitātes dod labumu - par to nav nekādu šaubu!

Lai kā jūs justos, sākot fiziskas aktivitātes, jūsu vaigos atkal ieplūst sārtums, un sajūtat, ka dzīve tomēr ir ļoti laba.

Došanās pārgājienā jūs padara laimīgākus

Pirms trenējaties – sagatavojiet savus muskuļus

Sporta masāža ir ne tikai augstākās klases sportistiem. Šeit ir dažas idejas, lai palīdzētu jums un jūsu muskuļiem saglabāt labās attiecībās.

Parādiet muskuļiem mīlestību

Iekļaujiet Weleda arnikas dušas gēlu savās aktīvajās gaitās

Weleda arnikas produktu klāsts sportistiem ir izstrādāts, lai uzlabotu un papildinātu fizisko aktivitāšu rezultātu. Svaigais, uzmundrinošais dušas gēls, kas ļauj aizskalot netīrumus un sviedrus, un saglabāt fiziskajās aktivitātēs iegūto mirdzumu. Intensīvi nodarbinātajiem muskuļiem palīdzēs masāžas eļļa ar arniku, kas nomierinās, sasildīs un atslābinās pēc slodzes. Lai Weleda kļūst par jūsu aktīvās dzīves labāko draugu – un pēc sportošanas saglabājiet pacilājuma sajūtu visu atlikušo dienu.

Arnika Sport-Duschgel

Arnikas sporta dušas gēls

Stimulējošs svaigums, ko sniedz maigs, caurspīdīgs dušas gēls

Arnikas masāžas eļļa

Sildoša muskuļu masāža ar arnikas ekstraktu

Vākts savvaļā

Jau vairākus gadsimtus arniku (Arnica Montana) izmanto muskuļu savainojumu, brūču un sastiepumu ārstēšanai. Līdz šim auga ķīmiskajā sastāvā atrastas gandrīz 150 farmaceitiski aktīvas vielas. Arnika ir būtiska daudzu Weleda farmaceitisko produktu, it īpaši ārstniecības ziežu, sastāvdaļa. Mēs arniku izmantojam arī savos dabiskajos kosmētikas līdzekļos.

 

Vairāk par šo iegūšanas projektu

Muskuļu un brūču dziedēšanas un aizsardzības līdzeklis

Arnikas ziedu čemuros ir atrodamas 150 farmaceitiski aktīvas vielas. To skaitā ir tādas vērtīgas un efektīvas vielas kā flavonoīdi, karotinoīdi, seskviterpēnu laktoni un vērtīgas ēteriskās eļļas.

 

Vairāk par Arnika montana