Par mums

Harmonijā ar dabu un cilvēku

Viss sākās  farmaceitiskā laboratorija ar ārstniecības augu dārzu, kas sāka savu darbību 1921. gadā, šobrīd ir viens no pasaules vadošajiem holistiskajiem principiem atbilstošu dabisko kosmētikas līdzekļu un antropozofijas terapijas ārstniecības līdzekļu ražotājiem.

Veiksmes stāsts balstās uz spēcīgiem principiem

Kopš uzņēmuma pirmsākumiem Weleda ir centies sasniegt mērķus, kas atbilst tā pamatprincipiem. Mūsu produktu uzdevums ir veicināt cilvēku personīgo attīstību, rūpēties par cilvēku veselību, uzlabot un atjaunot to, kā arī palīdzēt cilvēkiem sasniegt fizisku labsajūtu un līdzsvarot dzīvesveidu.

Kas mēs esam

Skaistums ar ķermeņa, prāta un dvēseles līdzsvaru

Mūsu solījums ir panākt stimulāciju un iedvesmu, jūsu ķermenim, prātam un dvēselei. Tajā pašā laikā, mēs atbalstām jūsu unikālo vitalitāti un iekšējo līdzsvaru. Dabas skaistums

Integrēta sistēma medicīnā

Weleda cenšas rast holistisku pieeju medicīnas terapijām. Mēs veidojam zināšanas un praksi par principiem antropozofiskās medicīnas zālēs, kuras sistēmu dibināja filozofs Rūdolfs Šteiners un holandiešu ārste Ita Vegmana.

Holistiska veselība

Apņēmusies trim ilgtspējas pīlāriem

Mums ir jādara viss iespējamais, lai atbalstītu ikvienu atbilstoši dzīvei, veidojot ētisku ekonomiku, kas rada, nevis mazina vērtību.

Ilgtspējība

Antropozofijas iedvesmots uzņēmums

Uzņēmuma pirmsākumi bija slimnīca un farmaceitiskā laboratorija, ko dibināja holandiešu ārste, austriešu filozofs un ķīmiķis-farmaceits no Minhenes. Šobrīd uzņēmums ir kļuvis par pasaules vadošo holistiskās, dabiskās un organiskās kosmētikas un antropozofijas terapijai paredzēto farmaceitisko līdzekļu ražotāju.

Mūsu mantojums

Produkti pēc to būtības

Uzmundrinošs mitrums Jūsu maņām un garastāvokļa uzlabošanai
Svaigs, atvēsinošs ķermeņa mitrinātājs ikvienam
Dabisks svaigums, kas neitralizē sviedru aromātu.
Svaigs, uzmundrinošs mazgāšanās līdzeklis, kas palīdzēs pamosties dušā.