Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

 


SIA Berner Latvia

Bieķensalas iela 21
LV-1004 Rīga
Latvija


Sertifikācija un uzlīmes

  • dabiskas sastāvdaļas, 
  • ilgtspējīgs ražošanas process, 
  • videi draudzīgi procesi, 
  • sastāvā nav mākslīgu smaržvielu un krāsvielu, 
  • sastāvā nav silikona eļļas un petroķīmisko produktu, 
  • produkti nav pārbaudīti izmēģinājumos ar dzīvniekiem, 
  • gala produkti un to sastāvdaļas netiek apstaroti.

Katru produktu pārbauda neatkarīgi sertifikācijas uzņēmumi, savukārt bezpeļņas organizācija NaTrue pārrauga pārbaužu kritēriju kvalitāti. Pirmie Weleda produkti ar NaTrue marķējumu pārdošanā nonāca 2009. gada pavasarī.

 

Mūsu produkti ar NaTrue  marķējumu ir 100 % dabiski.

Mēs cenšamies izmantot tikai labākās savvaļā vāktās, biodinamiski vai bioloģiski audzētās sastāvdaļas. 

NaTrue ir Starptautiskās Dabiskās un bioloģiskās kosmētikas asociācijas veidota sertifikācijas sistēma, kuras mērķis ir regulēt un aizsargāt dabiskos ādas kopšanas produktus.

 

Pastāvīga uzlabošana, lai sasniegtu augstāko līmeni sertifikācijā

NaTrue sertifikācija ir sadalīta trīs posmos. Lai sekmīgi pabeigtu pirmo posmu, ir jāpierāda, ka visas produktu sastāvdaļas ir dabiskas un apstrādes process ir ilgtspējīgs un nebojā sastāvdaļas. Nākamajos divos posmos tiek izvērtēta to sastāvdaļu attiecība, kas iegūtas no sertificētām bioloģiskajām lauksaimniecībām. Augstākas pakāpes sertifikāts garantē lielāku bioloģiski audzētu sastāvdaļu attiecību. Protams, sasniegt augstāko sertifikācijas līmeni ir ļoti grūti — tas darīts ar apdomu, lai uzņēmumi pastāvīgi censtos uzlabot savus produktus.

 

Dažādi kritēriji katram produktam

Katrs produktu veids tiek vērtēts citādi, jo, piemēram, ādas losjonu nevar vērtēt pēc tiem pašiem sastāvdaļu vai ražošanas kritērijiem kā šampūnu. NaTrue pārbaudes tiek veiktas neatkarīgi, un sertifikāciju veic bezpeļņas organizācija. Visi kritēriji un informācija ir publiski pieejama. Tāpat kā mums, arī NaTrue sertifikācijas procesam būtisks ir caurskatāmības princips.

 

Brīvs no

Natrue un Weleda ir daudz kopīga: mēs vēlamies popularizēt veselīgu ādas kopšanu un uzstādīt augstus kvalitātes standartus, liekot uzsvaru uz dabiskām sastāvdaļām un rūpīgu apstrādi. Mēs vēlamies, lai zināt, kādēļ varat uzticēties mums un mūsu produktiem. NaTrue pievērš īpašu uzmanību arī videi draudzīgiem ražošanas procesiem. Nevienā  Weleda produktā nav no naftas atvasinātu sastāvdaļu, sintētisku ķīmisko vielu, mākslīgo konservantu, mākslīgo smaržvielu, ģenētiski modificētu organismu, turklāt mūsu produkti nav pārbaudīti izmēģinājumos ar dzīvniekiem.

Oficiālā NATRUE mājas lapa
  • Mūsu dabiskajos kosmētikas produktos Vegan marķējums galvenokārt attiecas uz sastāvdaļām: šajos produktos nav medus, vaska un citu dzīvnieku izcelsmes produktu.

 

Mūsdienās bioloģisko pārtiku var pazīt no pirmā acu uzmetiena. Iepakoti pārtikas produkti, kas atbilst ES stingrajām bioloģiskās audzēšanas prasībām, tiek marķēti ar ES bioloģiskās lauksaimniecības logotipu. Tas nodrošina vienotus bioloģiskās lauksaimniecības standartus visā ES.

 

Weleda bioloģiskā pārtika atbilst šīm stingrajām prasībām. Visas sastāvdaļas ir bioloģiski (biodinamiski) audzētas vai ievāktas no bioloģiskiem savvaļas augiem, tāpēc mūsu eliksīri, bērzu sula, smiltsērkšķu sula, kā arī tēja sievietēm, kuras baro ar krūti, un bioloģiskā tēja mazuļiem garšo īpaši labi.

Bioloģiski audzēts ES